sobota, 21 września 2013

Kulturalna sobota...

Dzisiaj post z serii dobrze Wam znanej, czyli 'kulturalnej'. W ostatnim tygodniu nie miałam zbytnio czasu na czytanie książek i oglądanie filmów, jedynie słuchałam więcej muzyki. Z tego względu dzisiejszy post będzie bardziej muzyczny :)

Utwór, który ostatnie nieustannie piłuję to Banks "Bedroom Wall". Jest to spokojny, liryczny utwór, który podbił moje serce od pierwszego usłyszenia :-)Kolejnym ciekawym utworem jest Tom Odell i jego "Another Love". Utwór należy także do tych spokojniejszych. Coś ostatnio zrobiłam się melancholijna ;-)
Ostatnia piosenka przypadła Kelly Rowland i jej "Lay It On Me". Lubię tą piosenkarkę za jej świeżość i bezpośredniość w piosenkach. Jej teledyski są bardzo kobiece i zmysłowe, ale nie są pozbawione dobrego smaku, jak w przypadku niektórych gwiazdek biegających z wywieszonym językiem ;-)
Chciałabym Was jeszcze zaprosić do fajnego rozdania kosmetycznego organizowanego przez Anię, właścicielkę bloga Kosmetykoholizm. Rozdanie kończy się już jutro więc to ostatnia okazja, aby zdobyć Marmoladę do ciała marki Kivvi. Brzmi apetycznie prawda? :-)

Rozdanie z Witalnie.com.pl

Serdecznie zapraszam do rozdania i życzę Wam udanego weekendu ;-)

Pozdrawiam Kasiaaa :-)

4 komentarze: