sobota, 20 kwietnia 2013

Zapowiedź nowości z Wibo...

 

Witajcie kochane! Od kilku dni nie wrzucam nowych postów z wiadomych przyczyn: przygotowania do ślubu idą pełną parą ;) Wciąż jest coś do załatwienia, kupienia, przymierzenia, wymyślenia, przemyślenia, itd, itp. Dlatego dzisiaj króciutki post o nowości z Wibo, która zawita do Rossmanna w maju. Szczerze mówiąc to już się nie mogę doczekać tej nowości, bo na wielu blogach widziałam podobne cudeńka i jestem bardzo ciekawa tego produktu. A co mam na myśli? Popatrzcie :)
Wiecie już o czym mówię? Tak, to zestaw do manicuru perelkowego. Będzie to limitowana kolekcja Under The Sea, w skład której wchodzi lakier bazowy oraz perełki dekoracyjne. Oba produkty będą do kupienia osobno (baza 6,50zł, perełki 7,79zł). 

Jestem tylko ciekawa czy do wyboru będziemy miały tylko ten jeden zestaw, czy będą jeszcze jakieś inne wersje kolorystyczne. Mam jednak nadzieję, że zestaw ten spełni moje oczekiwania i nie okaże się bublem.

A czy Wy miałyście do czynienia z tego typu manicurem? Jak wyszedł efekt końcowy?

Od przyszłego tygodnia nadrabiam zaległości postowe ;-)

Pozdrawiam :-)

2 komentarze:

  1. Muszę przyznać, że mam raczje mieszane odczucia odnośnie takich wynalazków ;) Ale kto wie, może to i dobre się okaże ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też jestem raczej sceptycznie nastawiona do tego typu rzeczy, ale mimo to mam nadzieję, że ten wynalazek pozytywnie nas zaskoczy ;-)

      Usuń