czwartek, 11 kwietnia 2013

Lakierowe nowości Wibo...


Pewnie zauważyłyście, że obecnie trwa wyprzedaż lakierów Lovely Crystal Strenght, Color Mania i Must Have. Wszystko przez to, że zostaną one zastąpione dwoma nowymi kolekcjami Classic Nail Polish i Gloss Like Gel. Oczywiście część kolorów z poprzednich kolekcji zostanie zachowana, ale zostaną też dodane zupełnie nowe kolory. Lakiery Classic Nail Polish będzie inspirowana ulubionymi kolorami Polek w 26 odcieniach. Swoją drogą ciekawe jakie to będą kolory ;) Z kolei lakiery Gloss Like Gel będą się charakteryzowały intensywnymi i soczystymi kolorami najmodniejszymi w sezonie wiosna/lato 2013. Będą kosztowały ok. 5,80zł/8ml.
Z kolei Wibo przygotowało dla nas 3 nowości lakierowe: Folk Fashion, Wedding Time i Big City. Kolekcja Folk Fasion będzie nawiązywała do naszych korzeni, czyli polskiego folkloru o intensywnych barwach (6 kolorów). W kolekcji Big City odnajdziemy kolory nawiązujące do mody ulicznej, tej codziennej oraz tej nietypowej (5 kolorów). Z kolei kolekcja Wedding Time charakteryzuje się pastelowymi, delikatnymi i romantycznymi odcieniami (4 kolory)


Ostatnio obiecałam sobie, że przez jakiś czas nie będę kupowała ŻADNYCH nowych lakierów, chyba jednak niestety nie wytrzymam w moim postanowieniu i skuszę się choćby na jeden kolorek ;) Jutro idę do Rossmana i zobaczę co tam w trawie piszczy.

Pozdrawiam :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz