niedziela, 24 maja 2015

Tygodnik kulturalny...


Witajcie!


W poprzednim tygodniu nie udało mi się zamieścić posta z poleceniami kulturalnymi, dlatego dzisiaj nadrabiam zaległości. Na pierwszym miejscu musiał znaleźć się najnowszy album Bednarka "Oddycham". Płyta jest energetyczna, każdy utwór przypadł mi do gustu i od kilku dni ciągle słychać głos Kamila w moich głośnikach. Wiem, ze ma on tyle samo zwolenników co i przeciwników, ale dla nie jest on bardzo pozytywną osobą, posiadającą pasję, którą potrafi dzielić się z innymi. Udało mi się dwa razy być na jego koncercie więc kto kiedyś słuchał go na żywo, ten wie o czym piszę ;-)

 

 

Kolejna propozycja to cykl książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej "Łatwopalni". Składa się ona z trzech tomów: Łatwopalni, Przebudzenie, Wybaczenie. Autorka łączy w nich losy ludzi, którzy mają za sobą różne nieciekawe przejścia, ale próbują zapomnieć o przeszłości i budować swoją nową przyszłość. Czasami im się to udaje, a innym razem nadal muszą walczyć z różnymi problemami. Osobiście jestem wielbicielką książek tej autorki więc musiałam Wam je polecić ;-)

 

 

Wstyd się przyznać, ale w tym tygodniu nie obejrzałam żadnego filmu. Albo nie miałam na to czasu, albo miałam do przeczytania jakąś książkę. Dlatego chciałabym polecić Wam kanał pewnej vlogerki, która robi zabawne i ironiczne filmiki o naturze ludzkiej, w których możemy znaleźć sporo prawdy :-)


https://www.youtube.com/user/KlaudiaKlaraVLOG


Chciałabym Wam także przypomnieć o moim urodzinowym konkursie, w którym możecie brać udział do jutra do północy :-)


http://w-moich-kregach.blogspot.com/2015/05/urodzinowy-konkurs.html


4 komentarze:

 1. Mi też brakuje czasu na cokolwiek, a na filmy to już w ogóle :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio udało mi się wygospodarować trochę wolnego czasu więc mogę nadrabiać filmowe zaległości ;-)

   Usuń
 2. Przeczytalabym latwopalnych :)
  Klikniesz w kliki w nowym poście będę wdzięczna ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, bo książki tej autorki naprawdę wciągają ;-)
   Pozdrawiam :)

   Usuń