niedziela, 23 czerwca 2013

Polecane strony internetowe...

Przygotowałam dla Was kolejną porcję linków do ciekawych stronek internetowych. Nie będę więc Was zanudzała i od razu przechodzę do konkretów :)

We Heart It - to serwis, w którym znajdziemy miliony inspirujących nas zdjęć i obrazków w każdej kategorii, jaka nas zainteresuje. Bardzo lubię przeglądać tam zdjęcia, bo są one naprawdę ładne. Niektóre z nich wykorzystuję do tworzenia nagłówków na mojego bloga.Pusta Miska - to strona, dzięki której biedne zwierzaki ze schroniska mogą otrzymać niezbędną do przeżycia pomoc. Wystarczy raz dziennie kliknąć na pustą miskę. Można też pomóc zwierzakom w inny sposób: zabrać zwierzaka do domu lub zaadoptować go wirtualnie. Wiem, że niektóre tego typu strony to ściema, ale ta stronka jest rzetelna. Jeśli wystarczy jedno kliknięcie dziennie, aby pomóc zwierzakom, to ja na to idę.Wizaż - to jeden z największych kobiecych serwisów internetowych w Polsce. Koncentruje się głównie na modzie i urodzie, ale poza tym możemy znaleźć mnóstwo innych interesujących nas - kobiety tematów. Z chęcią tam zaglądam ponieważ Wizaż jest skarbnicą opinii dziewczyn na temat wielu rzeczy, począwszy od kosmetyków, a skończywszy na butach.

 

FilmWeb - bardzo przydatny portal filmowy. Miłośnicy kina znajdą w nim ogromną bazę filmów wraz z ich zwiastunami, opinie kino maniaków oraz informacje o ulubionych aktorach. Nie raz znalazłam dzięki temu portalowy ciekawe filmy.

To byłoby na tyle moich dzisiejszych propozycji internetowych. Jeśli znacie jakieś ciekawe stronki, to proszę o podzielenie się nimi :)

Pozdrawiam :-)

1 komentarz: