środa, 10 czerwca 2015

Perły piorące Perlux - kampania Streetcom...Kilka tygodni temu poszczęściło mi się i pierwszy raz dostałam się do kampanii organizowanej przez Streetcom. W związku z tym zostałam ambasadorką pereł piorących Perlux :-) W paczce, którą otrzymałam znalazłam sporo pereł do przetestowania, jak i do rozdania znajomym i rodzinie, aby i oni mogli zapoznać się z tym produktem bliżej. Przyznam szczerze, że byłam pozytywnie zaskoczona ilością tego wszystkiego, bo nie często natrafia się na kampanie, w których dostajemy tyle produktów do przetestowania i rozdania innym. Oczywiście za to należy się duży plus marce Perlux, jak i portalowi Streetcom.Moja ambasadorska paczka zawierała:

* opakowanie 24 pereł piorących Perlux White,

* opakowanie 16 piorących pereł Perlux Color,

* 15 opakowań po 2 perły piorące Perlux White dla moich znajomych,

* 15 ulotek do rozdania znajomym,

* Przewodnik Ambasadorki.Tyle o zawartości paczki. A jak jest ze skutecznością pereł piorących Perlux? Ja, jak i moi znajomi, którzy mieli okazję dzięki tej akcji przetestować te maleństwa, jesteśmy z pereł bardzo zadowoleni. Po pierwsze łatwość i szybkość ich użytkowania są ich niezaprzeczalną zaletą. Perły piorące Perlux to niewielkie kapsułki, które wystarczy wrzucić do pustego bębna pralki, a następnie włożyć ubrania przeznaczone do wyprania. Nie trzeba bawić się w odmierzanie proszku czy żelu, nasypywanie i nalewanie go w odpowiednie miejsca. Tym samym oszczędzamy sobie czas, a przy tym nerwy, bo na pewno nie raz zdarzyło Wam się rozsypać proszek i narobić przy tym bałaganu. Po drugie oszczędność miejsca i lekkość pereł, skłaniają mnie ku ich zakupowi. Kilkukilogramowe proszki do prania zazwyczaj zajmują trochę miejsca w łazience, a co gorsze to sporo ważą. Osoba, która mieszka na którymś piętrze w bloku i musi oprócz standardowych zakupów wnieść jeszcze kilka dodatkowych kilogramów proszku to nie lada wyczyn. A takie małe perły są zapakowane w wygodne opakowanie, nie są ciężkie i nie zajmują dużo miejsca. Dodatkowo fajnie wyglądają na łazienkowej półce, więc to ich kolejny plus. Po trzecie, ale i najważniejsze, to ich skuteczność. Te perły naprawdę dają sobie radę z uporczywi plamami różnego typu. Po wypraniu w nich ubrań jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się narzekać na ich czystość. Miałam okazję przetestować dwie wersje pereł piorących Perlux: White i Color. Oprócz nich dostępne są jeszcze dwie inne wersje: przeznaczona dla ubranek małych dzieci Baby oraz przeznaczona do ciemnych i czarnych tkanin. Zarówno wersja White, jak i Color, spisały się u mnie w równym stopniu bardzo dobrze. Każda jedna perła składa się z proszku i żelu, które. Biorąc pod uwagę pranie przy użyciu normalnego proszku oraz przy użyciu pereł Perlux, koszt jednego prania w przypadku proszku wynosi ok. 3,53 zł, a przy użyciu pereł Perlux ok. 1,20 zł. Oszczędność pieniędzy widoczna jest więc gołym okiem.Instytut Chemii Przemysłowej ocenił Perlux jako najskuteczniejsze perły piorące dostępne na rynku. Perły Perlux skutecznie radzą sobie z plamami z trawy, herbaty, krwi, czerwonego wina, pomidora czy sosu mięsnego. Dodatkowo perły piorące Perlux zapewniają naszym ubraniom długotrwały i przyjemny zapach, ochronę pralki przed kamieniem, ochronę koloru tkanin, wybielanie i ochronę tkanin przed szarzeniem, bezpieczeństwo dla alergików.

 

 

Jak widzicie dla mnie takie perły piorące mają same zalety i jestem pewna, że będę po nie częściej sięgała. Oprócz dobrej skuteczności myślę, że są fajnym gadżetem dla każdej szanującej się perfekcyjnej pani domu ;-) Miałyście okazję ich używać? Jesteście zwolenniczkami takich wygodnych rozwiązań czy wolicie tradycyjne środki do prania ubrań?3 komentarze:

  1. Perełki Perlux skradły i moje serce <3

    Zapraszam do siebie:

    http://test-it.blog.pl/2015/05/28/perly-piorace-perlux-nieslychanie-proste-pranie/

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję udziału w kampanii :)

    OdpowiedzUsuń