czwartek, 9 kwietnia 2015

Co warto kupić na Ebay'u #6

Kwiecień na dobre się rozkręcił. Na szczęście pogoda też zaczyna się polepszać i robi się coraz przyjemniej. Co jakiś czas pokazuję Wam ciekawe produkty, jakie możemy kupić na Ebay'u. Dzisiaj mam kolejną porcję takich interesujących, ale przede wszystkim bardzo przydatnych gadżetów :-)

Mam coś specjalnego dla okularników. Jeśli lubicie nosić nietypowe okulary, a jednocześnie jesteście praktycznymi osobami to mam coś dla Was. To okulary dzięki, którym z pewnością wyróżnicie się w tłumie. Wystarczy założyć okulary na nos, nalać ulubiony napój do szklanki i pociągnąć za rurkę. Wasze okulary staną się za każdym razem inne, w zależności od tego, na jaki napój się zdecydujecie ;-)


Chyba jeszcze nigdzie nie widziałam takiego wyboru opasek na oczy do spania, jak właśnie na Ebay'u. Kropeczki, panterka, napisy, postaci z bajek, zabawne oczy, no i oczywiście panda. Do wyboru do koloru. Można dostać oczopląsu.


Bolą Was paluszki? Przydałby się masaż twarzy? Mówicie i macie. Zaopatrzcie się w wielofunkcyjny masażer do palców, ramion, twarzy. Takie niepozorne urządzenie, a może przynieść Wam wiele przyjemności.


Macie problem ze swoimi ustami? Chciałybyście poprawić ich wygląd? Mam na to rozwiązanie. Polecam Wam żelową maseczkę na usta, która zawiera kolagen, kwa hialuronowy, witaminy oraz olej z pestek winogron. Wystarczy nałożyć maseczkę na usta na ok. 20-30 minut i możemy cieszyć się odżywionymi, pięknymi i ponętnymi ustami.


Który z tych gadżetów wpadł Wam w oko? :-)


8 komentarzy: