niedziela, 8 marca 2015

Tygodnik kulturalny...


Marzec rozpoczął się na dobre i w końcu nawet pogoda dopisuje. Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest cieplutko i czuć zbliżającą się wiosnę. Dla rozluźnienia przygotowałam kilka poleceń kulturalnych, dzięki którym możecie umilić sobie ostatnie chwile weekendowego relaksu.

Książka, która zrobiła na mnie spore wrażenie to "Pomóc Jani" Michaela Schofielda. To relacja ojca z życia jego kilkuletniej córki zmagającej się z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Autor pokazuje, w jaki sposób musi na każdym kroku radzić sobie z nierówną walką z nieuleczalną chorobą, która zamyka jego dziecko w świecie fantazji. To dawka porządnej i poruszającej lektury.


"Two night stand" to lekka i zabawna historia o dwojgu młodych ludzi, którzy po spędzeniu ze sobą niezobowiązującej nocy, muszą spędzić kolejne godziny w swoim towarzystwie. Film może nie wnosi głębszego sensu do naszego życia, ale myślę, że dobrze się sprawdzi na luźny wieczór we dwoje.


Jedną z moich ulubionych nowości jest utwór Banks "You should know where I'm coming from". To spokojny i sentymentalny utwór, wpadający w ucho.Mam też kilka fotek z mijającego tygodnia :-)


1. Malutka paczuszka i duża radość.
2. Popełniłam małe zamówienie.
3. Ulubione żelki.
4. Koci relaks.

No i wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Kobiet ;-)


8 komentarzy:

  1. Równiez wszystkiego najlepszego:*

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego co najlepsze ;)
    Zapraszam do mnie na rozdanie , jeśli lubisz kosmetyki Planeta Organica ;)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń