czwartek, 26 lutego 2015

Co warto kupić na Ebay'u #4

Witajcie!

Jesteście gotowe na kolejną porcję gadżetów z drugiego końca świata? Mam nadzieję, że tak, bo przygotowałam kilka przedmiotów, które mogą wpaść Wam w oko ;-)

Lubicie tworzyć własne kosmetyki, a w szczególności mydełka? Jeśli tak, to mam coś dla Was. To silikonowe foremki do tworzenia mydeł. Dzięki nim bez problemu stworzycie mydełka z jakich tylko chcecie produktów, a efekt finalny na pewno będzie cieszył oko.


Krojenie tortu sprawia Wam problem? Mam na to radę. Wystarczy taki oto plastikowy nóż do równego krojenia tortu. Dzięki niemu możemy ukroić zadowalający nas kawałek i ułożyć go na talerzyku bez brudzenia się. W sumie ja nie mam z tym większych problemów, ale widocznie niektórzy tak ;-)


Ostatnio natrafiłam na takie oto małe jedwabne kokoniki. Okazało się, że służą one do oczyszczania twarzy. Wystarczy zamoczyć jeden w ciepłej wodzie na ok. 5 minut, potem nałożyć na palec i tak czyścić nim skórę twarzy. Jedna sztuka takiego kokonika ma nam wystarczyć na 4-5 użyć. Ten produkt ma nam pomóc dokładnie oczyścić twarz z zaskórników i wągrów. Szczerze mówiąc bardzo jestem ciekawa czy to faktycznie działa. W paczce znajduje się 50 sztuk kokoników.


Pamiętacie damski lejek z poprzedniego tygodnia? Teraz mam kolejny niezbędny gadżet każdej kobiety. To silikonowy napinacz mięśni twarzy ;-) Wygląda zabawnie i pewnie jego używanie jest równie śmieszne. Wyobrażam sobie minę Mężusia kiedy zbliżyłabym się do niego z czymś takim w ustach :)) No, ale jeśli dzięki niemu mamy ujędrnić swoją twarz i sprawić by była piękniejsza, to czemu nie? :)


Coś Was szczególnie zainteresowało? :-)


10 komentarzy: