niedziela, 2 marca 2014

Kulturalna niedziela...

Witajcie!
Czy u Was tez wiosna puka do drzwi? Bo u mnie tak i bardzo mi się to podoba :-) Pogoda pozytywnie nastraja do działania więc mam nadzieję, że już zima na dobre od Nas odeszła. Jak co tydzień mam dla Was kilka poleceń kulturalnych, które w ostatnim czasie przypadły mi do gustu. Oto one...

Na pierwszy ogień i to dosłownie idzie utwór Beyonce "Partition". Piosenka bardzo przypadła mi do gustu, a teledysk sam w sobie jest bardzo seksowny, kobiecy i pełen ognia. Ten utwór, jak i niektóre inne z jej najnowszej płyty, różnią się trochę od jej dotychczasowej twórczości, ale mi bardzo się one podobają i możliwe, że i Wam przypadną do gustu.


Książka, którą mogę Wam polecić to "Opowieści młodych mężatek" Adele Parks. Jest lekka, przyjemna i dobra do rozluźnienia. Zawiera wiele życiowych kwestii, które i ja zaobserwowałam w niektórych związkach. I nie sugerujcie się tragiczną okładką, którą uważam do tej pory za najgorszą z możliwych ;-)


Film, który polecam to "Slumdog. Milioner z ulicy". Niedawno leciał w tv i tak sobie o nim przypomniałam. To opowieść o młodym chłopaku z Indii, który wygrywa główną nagrodę w teleturnieju "Milionerzy". To też opowieść młodego chłopaka o jego dzieciństwie, przemocy i miłości jego życia.


I coś do śmiechu. Ta dziewczynka mnie rozbroiła ;-)


Pozdrawiam Kasiaaa :-)

4 komentarze:

  1. teledysk faktycznie hipnotyzuje :) hehe a dziewczynka rewelacja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. haha książka to może coś dla mnie - 18 letnia mężatka ;D

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam Partition, teledysk jest fantastyczny :)))

    OdpowiedzUsuń