środa, 26 marca 2014

Problem z dodawaniem blogów do obserwowanych - rozwiązanie...

Witajcie!
Nie wiem jak Wy, ale ja od jakiegoś czasu mam problem z dodawaniem blogów do obserwowanych. Nerwica mnie bierze, kiedy chcę dodać jakikolwiek blog do obserwowanych, bo często pokazuje mi się taka informacja:


Postanowiłam nie dać się technice i znaleźć sposób na to g**** ;-) Kiedy pojawia się powyższa informacja, zamykam okno i próbuję tak kilka razy, aż pokaże mi się normalne okno z możliwością dodania określonego bloga do obserwowanych. Oczywiście blogger.com to twardy zawodnik i co rusz rzuca blogerom nogi pod kłody. Tak jest i w tym przypadku, bo kiedy pokaże się właściwe okienko, to z boku widzimy taką oto informację:


"Przepraszamy... Realizacja Twojego żądania była niemożliwa. Spróbuj ponownie teraz lub trochę później". Jeśli w pierwszym przypadku, kilkakrotne ponowne otwieranie nowego okna daje skutek, to w tym przypadku można się zaklikać na śmierć. Dlatego, aby dodać pożądany blog do obserwowanych, należy kliknąć w "Więcej opcji", bo kliknięcie w "Obserwuj bloga" w moim przypadku nic nie pomaga. Po kliknięciu w "Więcej opcji" ukazuje nam się taki widok:


Teraz dopiero można kliknąć "Obserwuj" i być na bieżąco :-) Mam nadzieję, że ten post pomoże komuś, kto tak jak ja, ma problemy z dodawaniem blogów do obserwowanych. Swoją drogą ostatnio blogger.com płata nam coraz więcej figli z funkcjonowaniem blogosfery, co bardzo mnie denerwuje :-/

Pozdrawiam Kasiaaa :-)

9 komentarzy:

 1. U mnie nawet do tego punktu się nie da dojść:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety u mnie nie działa :(. Kilkanaście razy otwierałam okno obserwatorów i nic ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurczę, mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy...

   Usuń
 3. U mnie niestety nawet nie mogę się zalogować! Narazie dodaję przez stronę bloggera...

  OdpowiedzUsuń