poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Tygodnik kulturalny...

Ostatnio nawet brakuje mi czasu w weekendy, dlatego tygodnik kulturalny zamieszczam z jednodniowym opóźnieniem. Dzisiaj mam dla Was kilka poleceń kulturalnych, które mam nadzieję, przypadną Wam do gustu ;-)

Muzyka, która od jakiegoś czasu codziennie u mnie gości to O.S.T.R feat. Cadillac Dale, Dj Haem "Rise of the sun". Ostrego uwielbiam i słucham go od wielu lat więc kto lubi polską klasykę, temu się spodoba ;)


Książka, którą obecnie czytam, to "Gdzie sobota jest niedzielą". To historia niemieckiego studenta, który wyjeżdża do konserwatywnego i pełnego religijnych sprzeczności kraju, aby tam się kształcić. Jak potoczy się zderzenie syna niemieckiego pastora z krajem targanym przez religijne waśnie? Wbrew pozorom to lekkostrawna i zabawna opowieść.


Lubicie Justina? Timberlaka oczywiście ;-) Jeśli tak, to nawiązując do jego gry aktorskiej, polecam obejrzeć film "Ślepy traf", w którym gra studenta zarabiającego na grze w wirtualnego pokera. Film pokazuje, jak łatwo i szybko można zatracić się w hazardzie, skąd już niedaleka droga do trafienia za kratki.


Zdjęć z minionego tygodnia niestety nie posiadam, ale obiecuję poprawę ;-)

Pozdrawiam Kasiaa :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz