niedziela, 6 kwietnia 2014

Tygodnik kulturalny...

Hello!

Standardowo jak co tydzień przygotowałam dla Was mały mix zdjęć z mijającego tygodnia oraz kilka poleceń kulturalnych. Na pierwszym miejscu znajduje się film "Czas na miłość", który przedstawia historię 21-letniego chłopaka, obdarzonego niezwykłym darem - cofania się do przeszłości. Umiejętność tą, chłopak wykorzystuje do zdobycia swojej pierwszej, wielkiej miłości, ale także do naprawienia rodzinnych błędów. Film, jak na komedię romantyczną przystało, jest lekki, przyjemny, zabawny, ale też wzruszający i skłaniający do refleksji.


Propozycja książkowa to "Zatoka o północy" Diane Chamberlain. Książka opowiada historię pewnej rodziny, którą spotkało wielkie nieszczęście. Główna bohaterka obwinia siebie za śmierć siostry sprzed ponad 40. laty, kiedy to miała kilkanaście lat i popełniła kilka dziecięcych błędów, które według niej miały wpływ na los całej rodziny. Książkę czyta się szybko i lekko, fabuła jest w porządku, a jej wątki są zrozumiałe i logiczne.


Ostatnie moje polecenie dla Was to Milky Chance i jego "Stolen dance". Urzekł mnie on swoim głosem, ale też lekkością wykonania. No i to chłopak z gitarą ;-)


A tu macie kilka fotek ;-)


1. Aromatyczne granulki zapachowe.
2. Wiosna!
3. Siejemy.
4. Milka odpoczywa pod krzaczkiem :-)


Udanego poniedziałku! 
Pozdrawiam Kasiaaa :-)

8 komentarzy:

 1. piękne zdjęcia wiosny i śliczny kociak :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podobał Czas na miłość ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi także. Miło mnie zaskoczył :-)

   Usuń
 3. kilka tygodni zabieram się za ten film i dobrać się nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie polecam Ci go, bo mi przypadł do gustu ;-)

   Usuń