poniedziałek, 19 stycznia 2015

Tygodnik kulturalny...

Witajcie!

Weekend zleciał mi nadzwyczaj szybko  i ani się obejrzałam, a już mamy znienawidzony przez wszystkich poniedziałek. Na miłe rozpoczęcie tygodnia mam dla Was kilka poleceń kulturalnych, które mogą umilić Wam ponure i nudne dni.

Na początek wzruszający film "Nie jesteś sobą" z piękną Hilary Swank w roli głównej. To historia młodej dziewczyny, która zostaje opiekunką śmiertelnie chorej kobiety. Film tematem nawiązuje do podobnego filmu "Nietykalni" więc jeśli Wam się podobał, to polecam i ten.


Nuta na dziś to "Grown woman" w wykonaniu Beyonce. Bardzo lubię tę piosenkę, ponieważ zawsze potrafi poprawić mi humor :-)


Na koniec polski akcent, czyli książka "Autostopem przez życie" Przemka Skokowskiego. To relacja z jego podróży autostopem z Gdańska do Birmy. Autor to pozytywny, dobry i zakręcony chłopak, który pisze to co widzi i czuje i nie owija w bawełnę. Czytając tę książkę można doświadczyć razem z nim jego przygód, tych zabawnych i tych wzruszających. A bardziej zainteresowanych tematem autostopa i dalszą podróżą Przemka, odsyłam do jego bloga Autostopem przez życie.


Wpadło Wam coś w oko, ucho? :)

6 komentarzy: