czwartek, 10 marca 2016

Płyn do kąpieli Blue Dream Kamill...

Witajcie!

 

Dzisiaj na tapetę idzie kosmetyk, który potrafi bardzo skutecznie umilić relaks podczas kąpieli. To płyn do kąpieli Blue Dream marki Kamill. Co prawda używałam go w tamtym roku, ale właśnie znalazłam jego zagubione zdjęcia więc postanowiłam go zrecenzować, bo według mnie zasługuje on na kilka słów pochwały. 

 

 

Płyn znajduje się w dużej plastikowej butelce o pojemności 750 ml. Jest dość gęsty, ale bez problemu można wylać jego odpowiednią ilość do wody. Jest koloru takiego jak butelka, w której się znajduje. fajne jest w nim to, że barwi wodę na taki właśnie kolor, co jeszcze bardziej umila kąpiel w jego towarzystwie. Do tego przy jego użyciu możemy stworzyć mnóstwo piany więc radocha jest jeszcze większa :)

 

 

Jego zapach jest kolejnym plusem tego płynu. Ma w sobie on coś z męskich aromatów, a wiecie, że bardzo lubię takie nuty zapachowe w kosmetykach. Pachnie morsko, świeżo, bardzo przyjemnie. Zapach jest otulający i szybko wypełnia całą łazienkę. Co do oddziaływania płynu na skórę, to na szczęście nie zauważyłam, aby płyn ją przesuszał czy powodował inne nieprzyjemne dolegliwości skórne. 

Oprócz wersji Blue Dream, Kamill ma w swojej ofercie jeszcze trzy inne płyny do kąpieli. Mnie najbardziej kusi mandarynkowe Lucky Charm, za którym na pewno będę się rozglądała podczas następnych zakupów :-)

 

5 komentarzy:

 1. Mandarynkowy wariant chętnie bym wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jeszcze nie miałam od nich żeli, ale z pewnością w przyszłości wypróbuje z ciekawości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiadają mi takie zapachy, chętnie poznaję żele, których wcześniej nie znałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też lubię takie niby męskie zapachy, chętnie wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. kojarzę markę z dobrych produktów za niewielką cenę

  OdpowiedzUsuń